Речі для стильних образів у новому сезоні


Речі для стильних образів у новому сезоні

Особливої популярності в цьому сезоні набули байкерські чоботи, які не пропустила жодна дівчина, що поважає себе. Вони зараз на самому піку своєї популярності і доповнюють різні образи, починаючи від романтичної міні спідниці, закінчуючи шкіряними лосинами. Так само вони добре проявляються як у мінімалістичному стилі так і в більш екстравагантних стилях.

Ще одним із трендів цього сезону стали яскраві кардигани, їх використовують як акцентну річ в образах, надаючи енергії та яскравості. Особливого кохання отримав кардиган у червоному кольорі, адже він так само як ніколи раніше на піку популярності. Але й інших кольорів таких як синій, помаранчевий або зелений будуть виглядати дуже стильно та імпульсивно. Придбати ці модні чоловічі речі можно в магазину Fashion-ua.

Якщо ж зазвичай ви віддаєте перевагу мінімалізму і монохрому, то таким кардиганом відмінно розбавте свою цибулю, що приїлася, і здивуйте всіх оточуючих.

Для різних святкових заходів, коли хочеться виглядати більш сексуально і ошатно, щоб ніхто не зміг відвести від вас погляд можна додати в свою цибулю корсет. Його можна додати як до сукні, так і окремо одягнути під спідницю або штани. Ця модель особливо зайшла у тренд саме зі шкіри, тому якщо є можливість переплатити і купити варіант шкіряний, не пожалуйте коштів і візьміть. Ви будете максимально у тренді цього і наступного сезону.

А ось для більш романтичного та жіночного образу віддайте перевагу легким блузам з бантиками або величезними квітами. Такі блузи виглядають дуже елегантно та дорого. Поєднуються з широкими брюками, спідницями в довжині міді, максі і навіть міні, і навіть якщо ви її одягнете під джинси, то так само виглядатиме ваш образ дуже стильно, модно і сучасно. Хоча зі спідницями міні треба бути дуже обережною і не перейти грань сексуальності і вульгарності. Краще міді обрати.

А ось що стосується аксесуарів, то відмінним доповненням до образів буде сумка в кольорі металік. Такі яскраві сумки випусти дуже багато брендів і знаменитості не втрачають нагоди покрасуватися з таким аксесуаром на червоних доріжках. Така сумка відмінно підійде як повсякденним лукам так і для поєднання з вечірніми сукнями або костюмами. Доповнюйте свій образ потрібними аксесуарами. Не бійтеся цього сезону масивних ланцюгів, браслетів і сережок, коли як не зараз жити на своє задоволення.

Вам понравился материал? Оцените, пожалуйста!

Рейтинг: 0 / 5. Оценка: 0

Еще нет оценок голосования!

Мы сожалеем, что информация не была полезна для вас!

Мы постараемся улучшить!

Расскажите нам, как мы можем улучшить эту информацию?

Если Вам понравилось, пожалуйста, поделитесь с друзьями.

Adblock
detector