Матраци для немовлят: правильний вибір для нормального розвитку


Матраци для немовлят: правильний вибір для нормального розвитку

Здоровий розвиток організму і спокійний сон — найважливіші завдання, які стоять перед молодими батьками практично з перших днів життя дитини. Додамо сюди той факт, що від комфортного сну малюка залежить те, скільки годин на добу він виділить на відпочинок мами й тата. Приходимо до висновку про те, що правильно підібраний матрац для новонародженого — гарантія не тільки нормального розвитку самої дитини, а й здорового фізичного та психологічного стану батьків.

Як обирають ортопедичні матраци для новонароджених? На що слід звернути увагу насамперед? Чи можна купити матрац для немовляти з перспективою «на виріст»? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в нашій невеликій статті. Для отримання більш детальної інформації ви зможете звернутися до консультантів компанії Матрасін. Вони не тільки нададуть всі дані, що цікавлять, а й допоможуть вибрати ортопедичні матраци для дітей.

Основні критерії вибору

Перше, про що мають знати батьки під час вибору матраца в ліжечко для новонародженого, це те, що виріб у жодному разі не має бути м’яким. М’яка поверхня чинить тільки негативний вплив на ще незміцнілий хребет і кістково-м’язову систему. Жорсткість — основна вимога до ортопедичного матраца для немовляти. Цей критерій доповнюється такими важливими умовами:

  • повітропроникність;
  • гіпоалергенність;
  • екологічність;
  • стійкість до вологи.

Що стосується останнього пункту, тут мається на увазі наявність знімного чохла. Його можна легко випрати і швидко висушити. Всі ці особливості ортопедичних матраців для немовлят сприяють оптимальному мікроклімату, необхідному для спокійного і комфортного сну.

Конструкція і наповнювачі матраців для новонароджених

Більшість фахівців сходяться на думках з приводу оптимальної конструкції і наповнювачів. Найкращими вважаються безпружинні латексні матраци для немовлят і моделі з кокосовою койрою. Пружини в такому віці не принесуть жодної користі, оскільки вони не прогинаються під легкою вагою. Крім того, безпружинні ортопедичні матраци для немовлят забезпечують максимальну тишу. Під час сну вони не видають ані найменшого шуму, чого не скажеш навіть про найбільш просунуті моделі з пружинами.

Що стосується наповнювачів, латекс і кокосова повсть найбільше відповідають вимогам, перерахованим у попередньому пункті. Ці матеріали мають бактерицидні властивості, не вбирають вологу і неприємні запахи, забезпечують максимальну жорсткість і добре пропускають повітря. Для охочих зробити правильний вибір матраца для новонародженого з перспективою на подальше використання моделі, можна порекомендувати двосторонні моделі. Жорсткіший кокосовий бік краще підійде для сну однорічних дітей, а середня жорсткість латексу стане оптимальним рішенням для малюків у віці півтора — двох років.

Підбираючи дитячий матрац прямокутної форми або матрац-кокон, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем, який спостерігає за вашою дитиною. Цілком імовірно, що фахівець додасть якісь важливі моменти, на які слід звернути увагу. Що стосується якості та ціни, дитячі матраци для новонароджених, представлені в каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/detskie-matrasi/ інтернет магазину «Матрасін»- оптимальний вибір для молодих батьків у Києві.

Вам понравился материал? Оцените, пожалуйста!

Рейтинг: 5 / 5. Оценка: 1

Еще нет оценок голосования!

Мы сожалеем, что информация не была полезна для вас!

Мы постараемся улучшить!

Расскажите нам, как мы можем улучшить эту информацию?

Если Вам понравилось, пожалуйста, поделитесь с друзьями.

Adblock
detector